Haber Detayı
27 Ocak 2019 - Pazar 16:00 Bu haber 1957 kez okundu
 
Şişli'den birleşme mesajları
Şişli'de belediye başkan adayı olarak Fidan Aslan Eroğlu'nun adının öne geçmesi üzerine muhalefetten de birleşme sesleri yükselmeye başladı.
POLİTİKA Haberi
Şişli'den birleşme mesajları

Şişli Gazetesi'nin haberine göre,  Şişli Belediye Başkanı ve aynı zamanda başkan aday adayı Hayri İnönü ve diğer bir aday adayı olan Muammer Keskin birbirleri lehine çekilebileceklerini söylediler.

İNÖNÜ VE KESKİN'DEN BİRLİK MESAJLARI

Şişli'nin ve Şişli halkının menfaati için gerekiyorsa Hayri İnönü olarak ben Muammer Keskin lehine çekilebilirim. Muammer Keskin olarak da ben yine aynı şekilde temiz bir Şişli için Hayri İnönü'nün lehine ben çekilebilirim.

"GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR"

Şişli Belediye Başkanlığı için adı geçen ve Şişli dışından adayların var olan sorunlara çözüm olamayacağı çok nettir. Bu durum Şişli'de ve İstanbul'da partimizin oylarına olumsuz yansıması olacaktır. Dolayısı ile gün artık birlik ve beraberlik günüdür.

İNÖNÜ VE KESKİN ORTAK AÇIKLAMALARI

Şişli'nin sorunlarını çözmek ve ortak akıl ile rol model bir toplumcu belediyecilik için bu doğrultuda partimizin yetkili kurullarının tüm bu gelişmeleri değerlendirerek en doğru kararı vereceğine inanıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı