• Anasayfa /
  • /
  • Arkadaşları, Barış Pehlivan’ın doğum gününü kutladı

Arkadaşları, Barış Pehlivan’ın doğum gününü kutladı

10 Temmuz 2020 13:35 Gündem
Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan için doğum günü etkinliği düzenlendi. Göztepe Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu’nda bir araya gelen arkadaşları 'İyi ki doğdun Barış Pehivan, iyi ki varsın' pankartı açarak Pehlivan'ın doğum gününü kutladı.
Arkadaşları, Barış Pehlivan’ın doğum gününü kutladı

Şehit MİT mensubunun cenazesinin haberleştirilmesi gerekçesiyle Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan için doğum günü etkinliği düzenlendi.

Göztepe Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu’nda bir araya gelen arkadaşları Pehlivan’ın doğum gününü kutladı. ‘İyi ki doğdun Barış Pehivan, iyi ki varsın’ pankartının açıldığı etkinlikte fotoğraf çekimi yapıldı.

Aynı davadan tutuklu bulunan ve tahliye edilen, gazetemiz yazarı ve Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu bu anları sosyal medya hesabından “Ömrünün son 10 yılının 2 yılını hapiste geçirdi. Hayatının son 120 ayının 78’inde ağır ceza mahkemelerinde yargılandı. Yaşamının son 126 gününde tecrit altındaydı. Son 3 bin 24 saatinde çocuğundan ayrı. Hepsi haberden, fikirden, yazıdan, düşünceden… İyi ki doğdun Barış!” ifadeleri ile paylaştı.

Kaynak : ANKA

Bu Haberi Yorumlayın..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

AKP’nin görünmez ortakları!

Gündemde Son Dakika