CHP Ankara İl Örgütü Akyurt’a çıkarma yaptı

23 Eylül 2020 12:27 Politika
CHP Ankara İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısını İl Başkanı Av. Ali Hikmet Akıllı başkanlığında Akyurt ilçesinde gerçekleştirdi.
CHP Ankara İl Örgütü Akyurt’a çıkarma yaptı

CHP İl Yönetim Kurulu Toplantısı sonrasında iki hafta önce CHP Akyurt İlçe Geçici Kurul Başkanı olarak atanan Filiz Geygel ve ilçe yöneticilerinin de katılımı ile genişletilmiş bir istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, yaşanan ekonomik ve sosyal problemlere dikkat çekerek CHP’nin bu konulardaki çözümlerini hatırlattı ve “bunları tüm halkımıza iletmek, onları bilgilendirmek bizim görevimizdir” dedi.

CHP heyeti, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Dr. Murat Emir, PM Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, Ankara Milletvekili Levent Gök, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kollarının da katılımlarıyla Akyurt’ta esnaf ziyaretleri yaptı. Ziyaretlerde esnaf acil bir çözüm üretilemezse kepenk kapatmaktan başka bir alternatiflerinin kalmayacağını söylediler.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Akyurt’un köylerini de ziyaret etiler. Akyurt’a bağlı Yağcıoğlu Köyünde CHP’ye 30 kişi katıldı ve rozet töreni yapıldı. Köylüler, Ankara merkeze çok yakın olduğu halde birçok internet bağlantısının yeterli olmadığını ve telefonların çekmediğini çocukların bu nedenle eğitimden mahrum kaldıklarını belirttiler.

Bu Haberi Yorumlayın..