Adana etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

Mahkeme: Salgın cezaları geçersiz

5 Temmuz 2020
Adana 5. Sulh Ceza Hakimliği, salgın dolayısıyla maske, sosyal mesafe ve 65 yaş sokağa çıkma yasaklarının ihlali üzerine polis tarafından yazılan cezaların ‘'Geçersiz'' olduğuna karar verdi. Mahkeme, ‘'İdari yaptırım kararı ancak mülki amir..
Yurt Haber

16 yaşındaki çocuk, kendisini taciz eden üvey babasını öldürdü

29 Haziran 2020
Edinilen bilgiye göre, olay merkez Çukurova ilçesi, 100. Yıl Mahallesi'nde 28 Haziran günü gece saat 01.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 16 yaşındaki V.B. polis merkezine giderek kendisini film izleyip elle taciz ettiğini ileri s..
Gündem

Fahrettin Koca verileri açıkladı: 27 ölüm, 1268 yeni vaka

23 Haziran 2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 23 Haziran 2020 tarihli koronavirüs tablosunu paylaştı. Koca, Türkiye'de koronavirüs nedeniyle 27 yurttaşın daha yaşamını yitirdiğini açıkladı. Bakan Koca, ayrıca yaptığı açıklamada bin 268 yeni vakanın tespit ..
Yurt Haber

Adana’da hortum paniği

19 Haziran 2020
Adana’nın Yumurtalık ilçesinde hortum ve şiddetli yağış paniğe neden oldu.Öğle saatlerinde sıcak ve bunaltıcı havanın etkili olduğu ilçede denize giren vatandaşlar, öğleden sonra büyük bir şok yaşadı. Ser..
Ekonomi

Tarsimden Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanına Ziyaret

9 Haziran 2020
TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu), 8 Haziran’da Adana İli Turunçgil Üreticileri Birliği (ADATÜB) Başkanı Remziye Karabucak’ı bahçesinde ziyaret etti.TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu), geçtiğimiz haftalarda turunçgil ..
Gündem

24 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

11 Mayıs 2020
8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında büyükşehir statüsündeki Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Antep, İstanbul, İzmir, Maraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Urfa..
Ekonomi

‘Tonlarca soğan ve patates çürüyor’

10 Mayıs 2020
CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, patates ve soğan üreticisinin mağduriyetinin giderilmesi için Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye çağrıda bulundu. Patates ve soğanın ithalatının serbest, ancak ihracatının yasak olduğunu kayd..