AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Politika

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması

5 Temmuz 2020
Kılıçdaroğlu, VOA Türkçe'den Yıldız Yazıcıoğlu ve Murat Karabulut'un sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, mevcut ve raftan indirilecek yasal değişikliklerin nereye ilerlediği, olası bir erken seçim, nasıl bir Cumh..
Politika

CHP’den AKP’ye İstanbul Sözleşmesi tepkisi

2 Temmuz 2020
AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da geçtiğimiz aylarda Sözleşmeyi gündeme getirerek, “Muhafazakâr camianın rahatsız olduğu hükümler var. Eleştiriler duyuyorum” açıklamasını hatırlatan CHP’li Karabıyık, “Kadın cinayetlerine zemin ha..
Politika

Muharrem İnce’den Erdoğan’a: ‘Rodeocunun ata yapıştığı gibi koltuğa yapışmış’

5 Haziran 2020
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanlığı tarafından dün gece ilan edilen "hafta sonu sokağa çıkma yasağını" iptal ettiğini duyurdu. Erdoğan açıklamasında "Sokağa çıkma sınırlaması uygulamasını iptal etme kararı aldım" i..
Gündem

Hafta sonu 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağı iptal edildi

5 Haziran 2020
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gece İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağının iptal edildiğini açıkladı. Erdoğan, vatandaşlardan aldıkları değer..
Gündem

Davutoğlu, “Ekonomi yönetiminde cehalet diz boyu”

2 Haziran 2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, haftalık olağan değerlendirme toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.Davutoğlu, “Ekonomi yönetiminde cehalet diz boyu'' diyerek ekonomi yönetimini ağır sözlerle eleştirdi. Erdoğan..
Politika

Erdoğan; “Ülkemizi ikinci çeyrekte bir parça sıkıntı bekliyor”

31 Mayıs 2020
Erdoğan TÜİK’in açıkladığı büyüme verilerini de yorumlayarak, “İlk çeyrekte ABD 4.8, Fransa 5.8 daraldı. Türkiye ise ilk çeyrekte sağladığı yüzde 4.5 oranındaki büyüme ile bu tablodan ayrıştı. Ülkemiz için ikinci çeyrek bir parça sıkıntılı ..
Gündem

Özkiraz iddia etti: Erdoğan kabineyi değiştirecek

26 Mayıs 2020
"ALBAYRAK DIŞİŞLERİ BAŞKANI OLACAK" Kemal Özkiraz, Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu'nun Cumhurbaşkanı Yardımcısı olacağını, Berat Albayrak'ın ise Dışişleri Bakanı olacağını iddia etti.Hazine ve Maliye Bakanı ..
Gündem

TTB’den Erdoğan’a tepki: Kimsenin emeğimizi yok saymaya hakkı olamaz

7 Mayıs 2020
TTB Merkez Konseyi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı meslek odalarının seçim yapılarının değiştirilmesi planının ardından yaptığı açıklamada, hiç kimsenin TTB ve meslek odalarının emeğini ve ülkemiz demo..
Politika

Erdoğan’dan baro ve tabip odalarına gözdağı

7 Mayıs 2020
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Barosu'nun Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş açıklamasının ardından baroların yapılarının düzenlenmesine yönelik başlayan tartışmalar hakkında, "Barolar ve tabip odaları başta o..