Ankara Büyükşehir Belediye etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Yerel Yönetimler

Yavaş’tan çiftçiye destek için yeni uygulama

7 Ekim 2020
İlki Polatlı ilçesinden başlatılan proje kapsamında 25 ilçenin tamamında toplam 5 milyon 150 bin kilogram buğday tohumu, 7 bin 800 çiftçiye dağıtılacak. Kırsal Kalkınma Daire Başkanı Fazıl Köremezli, sözleşmeli ü..
Gündem

Şehir Plancıları Odası Ankara şubesi, davayı kazandı!

19 Haziran 2020
Şehir Plancıları Odası Ankara şubesi bugün yaptıkları açıklamada, yıllardır mücadele verdikleri ve uzun süredir devam eden Çankaya İlçesi, Beytepe Su Kent Konut Yapı Kooperatifi planları davasını kazandıklarını duyurdu."Su Kent Konut Ya..
Yerel Yönetimler

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden akaryakıt desteği

6 Haziran 2020
Başkan Mansur Yavaş’ın gündeme getirdiği ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nde alınan karar doğrultusunda, 2 bin 850 minibüs sahibine akaryakıt desteği ödemeleri yapılmaya başlandı. Ankara Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, desteklerin devam ed..
Yerel Yönetimler

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden bir destek de esnafa

30 Mayıs 2020
Sosyal medya hesapları üzerinden Başkent’te bulunan lokanta, kafe ve sürücü kurslarının sahiplerine seslenen Başkan Yavaş, “Lokanta, kafe ve sürücü kursu sahibi hemşehrilerim, salgın tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı olan ve 1 Hazira..
Yerel Yönetimler

EGO’nun 10 yeni kadın şoförü trafiğe çıkıyor

25 Mayıs 2020
Ankara Büyükşehir Belediyesi, kadın istihdamını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatı ile harekete geçen EGO Genel Müdürlüğü, toplu taşıma araçlarında istihdam edilmek üzere 10 kadı..
Yerel Yönetimler

İMO: “AKP ve MHP’li Meclis Üyeleri kimlerin yararına çalışıyor”

12 Mayıs 2020
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Ankara Şubesi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a asbestli boruların değişimi için kredi yetkisinin verilmemesini “Halkın yararına çalışmadığı aşikâr olan beledi..