Beyrut Limanı etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Dünya

Beyrut Limanı’ndaki patlama sonrası 9 kişi hala bulunamıyor

19 Eylül 2020
Ordudan yapılan açıklamada, başkent Beyrut'ta geçen ay yaşanan patlama sonrası 2 Suriye vatandaşı ile 7 Lübnanlının hala kayıp olduğu belirtildi.Açıklamada ayrıca patlamada zarar gören yerlerle ilgili hasar tespit çalışmalarının 15 gün ..
Dünya

Lübnan hükümeti istifa etti

10 Ağustos 2020
Bakan Hassan, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugünkü kabine toplantısının ardından tüm bakanların istifasını Başbakan Hassan Diyab'a sunduğunu söyledi.Hassan, Başbakan'ın istifaları Cumhurbaşkanı Mişel Avn'..
Dünya

Lübnan hükümetinden bir fire daha

9 Ağustos 2020
Lübnan'nın başkenti Beyrut'ta 4 Ağustos'ta meydana gelen, 158 kişinin hayatını kaybettiği, binlerce kişinin de yaralandığı patlamanın ardından hükümeti hedef alan protestolar sonrasında bir bakan daha hükümetteki görevini bıraktı.Çevre ..
Dünya

Beyrut’taki patlamada gözaltı sayısı 19’a yükseldi

8 Ağustos 2020
Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta 4 Ağustos’ta Beyrut Limanı’nda bulunan 12 numaralı depoda meydana gelen, en az 154 kişinin yaşamını yitirdiği, 6 bin insanın yaralandığı şiddetli patlama sonrası başlatılan soruşturmada ilk etapta 16 kişi gözalt..
Dünya

Arap ülkelerinden Lübnan’a yardım

7 Ağustos 2020
Beyrut Limanı'nda meydana gelen ve büyük maddi hasara ve can kaybına yol açan patlamanın ardından pek çok Arap ülkesi başta sahra hastaneleri olmak üzere Lübnan'a tıbbi ve insani yardım gönderdi.Fas haber ajansı MAP'a göre, Kral 6. Muha..
Dünya

Macron, Lübnan’a destek ziyaretine gidiyor

5 Ağustos 2020
Beyrut Limanı'nda dün meydana gelen ve en az 100 kişinin yaşamını yitirmesine, binlerce kişinin de yaralanmasına neden olan patlamanın ardından Lübnan’a ziyaret kararı alan ilk liderlerden biri Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron oldu...
Dünya

Beyrut’ta patlama: 78 kişi hayatını kaybetti, 4 bin yaralı var

5 Ağustos 2020
Lübnan'daki Beyrut Limanı yakınlarında büyük bir patlama meydana geldi. Lübnan resmi ajansı NNA'nın haberine göre, Beyrut Limanı'nda patlayıcı maddelerin bulunduğu 12 numaralı depoda yangın çıktı.angın nedeniyle güçlü bir patlama meydan..