Burdur etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık

Burdur’da 23 askerde koronavirüs tespit edildi

14 Temmuz 2020
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı'nda birliğine yeni katılan 23 askerde yeni tip koronavirüs tespit edildiğini, askerlerin karantinaya alındığını duyurdu. ..
Yurt Haber

Salda Gölü’nde sigara içmek yasaklandı

10 Temmuz 2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü Araştırma ve Tescil Daire Başkanı Ümit Turan, Salda Gölü'nü 'dumansız hava sahası' ile ön plana çıkan bir plaj haline getireceklerini söyledi.1 Ağustos'tan itibare..
Yerel Yönetimler

CHP’li il belediye başkanları Salda’da buluştu

6 Temmuz 2020
İl Belediye Başkanları, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in ev sahipliğinde ilk olarak Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile bir araya geldiler. Yeşilova Belediye Başkanı Şenel’in Salda Gölü Ha..
Sağlık

Son 24 saatin güncel koronavirüs verileri açıklandı

2 Temmuz 2020
Fahrettin Koca'nın açıkladığı verilere göre koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 17 kişi artarak 5 bin 167'ye yükseldi.Türkiye'deki vaka sayısı bugün 186 artarak 202 bin 284'e ulaştı. yoğun bakım hasta sayısı, bini aşarak ..
Sağlık

Koronavirüs salgınına karşı ‘tersine karantina’ planı

2 Mayıs 2020
Salgında normalleşme adımlarında ramazan bayramı sonrasına kadar vaka sayısını sıfıra indiren illerin özel olarak değerlendirileceği belirtiliyor .Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre bu illerde temel önlemler alınarak, sosyal ha..