Canan Kaftancıoğlu etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

İmamoğlu, “Adalet arayışımız hep sürecek”

24 Haziran 2020
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezasının 37. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından onanmasının ardından açıklama yaptı.Twitter hesabından paylaşım yapan İmamoğlu, Kaft..
Medya

CHP’li Kaftancıoğlu: Bu ‘Yeşil Top’ Mahir Ünal’ı götürecek

14 Haziran 2020
Son günlerde AKP tarafından organize edilen, ırkçı ve şiddet dolu paylaşımlarıyla dikkat çeken 'yeşil top'lu hesapların, organizatörü Mahir Ünal'ı koltuğundan edeceğini savunan Kaftancıoğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Bu yeşil top mes..
Politika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na büyük ilgi

22 Mayıs 2020
CHP  İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Küçükçekmece Belediyesi’ni ziyaret ederek salgın sürecinde gerçekleştirilen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'den bilgi aldı.İnşaatı devam ed..
Politika

Canan Kaftancıoğlu: Erken, baskın ya da geç hiç fark etmez; ilk seçimde gidecekler

8 Mayıs 2020
CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, RTÜK’ün canlı yayındaki sözlerini gerekçe göstererek Halk TV'ye en üst sınırdan ceza vermesi sonrası sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yayınladı.Kaftancıoğlu, “Sözlerim ara..
Medya

RTÜK’ten Halk TV’ye ‘Kaftancıoğlu’ cezası

8 Mayıs 2020
RTÜK, Canan Kaftancıoğlu'nun canlı yayındaki sözlerini gerekçe göstererek Halk TV'ye en üst sınırdan idari para cezası ve 5 kez program durdurma cezası verdi.Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Halk TV’ye konuk olan CHP İstanbul İl Başkanı ..
Politika

Öztrak’tan ‘darbe’ açıklaması: Bizim sözlerimizden darbe çıkmaz

3 Mayıs 2020
Fox TV’de İlker Karagöz’ün sunduğu Çalar Saat Hafta Sonu programına katılan Öztrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçime gitmek istemeyeceğini belirterek, “Anketlere baktığınızda bu saatten sonra tek adamın yeniden seçilme umu..