CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

Canan Kaftancıoğlu’ndan fotoşoplu fotoğrafa tepki

1 Temmuz 2020
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisi ve muhalefet liderleri hakkında fotoşop ile montajlanmış bir fotoğraf paylaşan AKP’nin Küçükçekmece meclis üyesi Hamza Gönenç'e tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, Gönenç'le ilgili yasal süreç b..
Gündem

Muhalif kadınlardan Albayrak’a destek mesajları

1 Temmuz 2020
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Başak Demirtaş, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak'a sosyal medya üzerinden yapılan çirkin saldırıya tepki gösterdi.Albayrak'ın doğum yapmasının ardından kendisi..
Gündem

Canan Kaftancıoğlu için Yargıtay’a 3 itiraz

29 Haziran 2020
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na, attığı tweetler nedeniyle verilen 9 yıl hapis cezasının İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi tarafından onanması üzerine avukatlar davayı bu kez temyiz amacıyla Yargıtay'a taşıyor. ..
Gündem

İmamoğlu, “Adalet arayışımız hep sürecek”

24 Haziran 2020
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezasının 37. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından onanmasının ardından açıklama yaptı.Twitter hesabından paylaşım yapan İmamoğlu, Kaft..
Gündem

Canan Kaftancıoğlu’nun cezası onandı!

23 Haziran 2020
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun geçmiş yıllarda attığı tweetler nedeniyle aldığı 9 yıl 8 aylık hapis cezası, istinaf mahkemesi tarafından onandı.Sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle yargılanan Canan Kaftancıoğlu, “Türk..
Gündem

Onursal Adıgüzel’den ‘yeşil küre’ açıklaması

17 Haziran 2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, AKP’nin sosyal medyada etik kurallara uyulması çağrısıyla başlattığı ve bugün de sona erdirdiğini yeşil top uygulamasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. ..
Medya

CHP’li Kaftancıoğlu: Bu ‘Yeşil Top’ Mahir Ünal’ı götürecek

14 Haziran 2020
Son günlerde AKP tarafından organize edilen, ırkçı ve şiddet dolu paylaşımlarıyla dikkat çeken 'yeşil top'lu hesapların, organizatörü Mahir Ünal'ı koltuğundan edeceğini savunan Kaftancıoğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Bu yeşil top mes..
Gündem

Ayşegül Atik sevenlerinin gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandı

10 Haziran 2020
Atik için öğle vaktinde Erenköy Galip Paşa Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Atik’in ailesi, sanatçı dostları, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve sevenleri katıldı.Cenaze..
Asayiş

Adalar Belediyesine silahlı saldırı

8 Haziran 2020
Büyükada'da sabah saatlerinde yaşanan olayda, Adalar Belediyesi'ne pompalı tüfekle gelen 71 yaşındaki M.Ş. adlı şahıs, evinin suyunun kesildiği gerekçesiyle belediye binasına doğru ateş açtı. Olayda yaralanan ya da hayatını kaybeden olmadı...
Politika

Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu ve İmamoğlu’ndan Tarihi Yarımada turu

26 Mayıs 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sokağa çıkma yasağı nedeniyle tarihinin en boş zamanlarını yaşayan Tari..
Politika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na büyük ilgi

22 Mayıs 2020
CHP  İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Küçükçekmece Belediyesi’ni ziyaret ederek salgın sürecinde gerçekleştirilen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'den bilgi aldı.İnşaatı devam ed..
Politika

HDP ve CHP’den kayyum tepkisi: Bu bir darbedir

16 Mayıs 2020
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Iğdır, Siirt, Kurtalan, Baykan ve Altınova belediyelerine atanan kayyum ve partili 8 belediye eş başkanının gözaltına alınması ile ilgili basın açıklaması yaptı.Beş bele..
Politika

Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden şüpheli serbest bırakıldı

5 Mayıs 2020
Sosyal medya hesabında bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili Özgür Özel ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu tehdit ettiği gerekçesi ile hakkında soruşturma başlatılan ..
Politika

AKP Gençlik Kolları üyesinden CHP’ye açık tehdit: Önce sizi öldürürüm

3 Mayıs 2020
Twitter profilinin ‘biyografi’ kısmında kendini AKP Kadıköy Gençlik Kolları üyesi olarak tanıtan Mehmet Emin Göç, muhalefet partilerini paylaştığı bir kavanoz dolusu mermiyle tehdit etti.Ölüm tehdidi içeren paylaşımında CHP Genel Başkan..