COVID-19 etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

Bakan Koca güncel koronavirüs verilerini açıkladı

26 Eylül 2020
Sağlık Bakanı Koca'nın açıkladığı verilere göre günlük tespit edilen vakalarda düşüş yaşandı. Koca'nın açıkladığı tabloya göre bugün tespit edilen koronavirüs hastası bin 511 oldu.Son 24 saatte yaşamını yitiren kişi sayısı 71 olurken, i..
Sağlık

Muhittin Böcek’e trakeostomi uygulandı

26 Eylül 2020
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 17 Ağustos'ta koronavirüs testi sonucunun pozitif çıkmasının ardından özel bir hastanede tedaviye alındı.Durumunun kötüye gitmesi üzerine Böcek, 7 Eylül'de yoğun bakımda uyutuldu. Koro..
Politika

Torun 11 büyükşehirin koronavirüs verilerini açıkladı

26 Eylül 2020
Torun, yaptığı yazılı açıklamada  CHP’li büyükşehir belediyelerinden gelen resmi vefat sayılarını paylaştı.Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü 11 Mart tarihini hatırlatan Torun, “Biz CHP olarak bu süreç içerisinde yapıcı muhalefet sergilem..
Ekonomi

Gram altın haftanın en kötü kapanışını gerçekleştirdi

26 Eylül 2020
Artan vaka sayıları nedeniyle bazı ülkelerde Covid-19 tedbirlerinin yeniden gündeme gelmesi geçen hafta risk iştahını azaltan en önemli gelişme olurken, hastalığın tedavisine ilişkin yeni bir haber akışının sağlanamaması da yeni bir dalga e..
Sağlık

AKP’li Yılmaz, koronavirüse yakalandı

26 Eylül 2020
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın çekilen akciğer tomografisi sonucunda, kendisine koronavirüs tanısı konulduğunu bildirdi. Cevdet Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Son bir haftada dört defa ..
Sağlık

Fahrettin Koca güncel koronavirüs verilerini açıkladı

25 Eylül 2020
Sağlık Bakanlığı'nın internet sitesinde yer alan "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerini, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Twitter hesabından paylaştı.Bakan Koca, yaptığı açıklamada, 73 yurttaşın daha koronavirüs salgın..
Sağlık

‘Karşımızda artık iki virüs var‘

25 Eylül 2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, salgınla mücadelede Samsun, Ordu, Çorum, Tokat, Amasya ve Sinop’ta son durum ve Türkiye değerlendirmesinde bulundu.Koca, ''Hastanelerde tedavi gören hasta sayımız endişe verici şekilde yükseldi. Şikayeti ol..
Yurt Haber

Giresun’da açık alanda sigara içmek yasaklandı

25 Eylül 2020
Yurt genelinde yeni tip Koronavirüs (Covid-19) vakaları ile can kayıplarında yaşanan artışın ardından valiliklerin il genelinde tedbir amaçlı kararlar al..
Spor

Sergen Yalçın’ın koronavirüs test sonucu çıktı

25 Eylül 2020
Sergen Yalçın'ın 3. koronavirüs testinin sonucu açıklandı.Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trabzon derbisi öncesi koronavirüs tanısı ile tedavi altına alınmıştı.Sergen Yalçın'ın dün yapılan testi negatif çıktı...
Sağlık

Bakan Koca: Hasta sayısının düşmesini bekliyoruz

25 Eylül 2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'da yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına ilişkin açıklamalarda bulundu."VAKA ARTIŞ HIZI KONTROL ALTINDA"Hasta sayılarının ve kayıplarının yeniden artmaya başladığını belirten..
Yurt Haber

Bartın’da 65 yaş üzerine toplu taşıma kısıtlaması

25 Eylül 2020
Bartın Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü yurttaşların saat 16.00 ile 20.00 arasında toplu taşıma araçlarını kullanmasını kısıtladı.Bartın İl Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar al..
Sağlık

Bakan Koca, 11 ilin Sağlık Müdürü ile görüştü

25 Eylül 2020
Kentlerdeki yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının durumunu değerlendirdiklerini belirten Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "11 kentim..
Sağlık

Muhittin Böcek’in sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme

25 Eylül 2020
Başkan Böcek 17 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve hastanede izole altında bulunduğu bilgisini paylaşmıştı. Aradan..
Sağlık

Bakan Koca güncel koronavirüs verilerini açıkladı

24 Eylül 2020
Sağlık Bakanı Koca, güncel koronavirüs verilerini açıkladı. Açıklanan verilere göre salgın nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 74 kişi artarak 7 bin 785'e yükseldi. Bugün koronavirüs testi pozitif çıkan kişi sayısı bin 721 olarak açıklan..
Gündem

İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs genelgesi

24 Eylül 2020
İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Temaslıların doğru bilgilendirilmesi” konulu genelge gönderdi.Genelgede, evde izolasyona alınan koronavirüs tanılı ya da temaslısı kişilerin Sağlık Bakanlığınca belirlene..
Politika

CHP’den bilgisayar ve tablette KDV sıfırlansın teklifi

24 Eylül 2020
CHP’li Karabıyık’ın teklifininin gerekçesinde söz konusu teknolojik cihazların eğitime erişim hakkı için önemine çekilerek, “COVİD-19 pandemisi; her ülkeyi, sektörü ve kişiyi doğrudan etkilemektedir. Salgının ne kadar süreceği, ne zaman son..
Ekonomi

İşte gram altında son durum

24 Eylül 2020
Dün, dolar kurundaki yükselişe karşın altının ons fiyatındaki düşüşe paralel değer kaybeden gram altın, günü bir önceki kapanışın yüzde 1,5 altında 461,5 liradan tamamladı.Gram altın, yeni güne de değer kaybıyla başlamasının ardından sa..
Politika

CHP’li Adıgüzel, koronavirüsü atlattı

24 Eylül 2020
CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, "İzolasyon süreci sonrası Covid-19 testim negatif çıktı. Bugün itibarıyla karantinadan çıkıyorum. Bu süreçte destek olan herkese, tedavimi yakından takip eden Dr. Abidin Özçelik’e ve Covid-19 ile ..