Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Politika

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a açık çağrı!

12 Ocak 2021
"Sözde Cumhurbaşkanı" tartışmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi toplantısı açılışında konuştu.Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için "Sözde Cumhurbaşkanı" if..
Politika

Kılıçdaroğlu: Bu iki hakim için gerekeni yapacaksın!

17 Kasım 2020
Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:Ekonomik bir buhran var, hukuk buhranı var. Çözülmesi mi gerekiyor, çözülmesi gerekiyor. Kim çözecek? Siyaset kurumu çözecek.Her ortamda şunu söyledik. Eğer ekonomide veya hukukt..
Politika

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan vergi isyanı

22 Ekim 2020
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, üniversite mezunu genç işsizler ile videokonferans toplantısında bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, yaşanan sorunları ve gençlerin taleplerini dinleyip, çözüm..
Gündem

Kılıçdaroğlu, kısa çalışma ödeneği alan işçilerle görüştü

11 Eylül 2020
Videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda işçilerin yaşadığı sorunları dinleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu’na, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ile Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Bülent Ku..
Politika

Kılıçdaroğlu: Tefecilere 18 yılda 178 milyar dolar faiz ödediler

8 Ağustos 2020
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları:Her birimize tek tek sorumluluk yükledi. O ilk sorumluluk benim, ikincisi ise siz parti üyelerisiniz.Parti meclisimiz 60 kişiden oluşuyor. 3..
Politika

Kılıçdaroğlu’ndan kurultay uyarısı

3 Ağustos 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dört yardımcısının Parti Meclisi’ne (PM) seçilemediği kurultayla ilgili tartışmaların geride kalmasını istiyor. Kılıçdaroğlu’nun yakın çevresine yaptığı değerlendirmede, 'kurul..
Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz mesajı

15 Temmuz 2020
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlı, 15 Temmuz  darbe girişiminin 4. yılında sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı mesajında, "15 Temmuz 2016'da demokrasiye ve millete kasteden hain terör örgütünü lanetliyorum." dedi.Kılıçdaroğlu’nun mes..
Politika

Millet İttifakı devam edecek mi?

9 Mayıs 2020
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘İYİ Parti’yle ittifak devam edecek mi?’ sorusunu “Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağımız için demokrasiden yana olan bütün tarafları bir araya getirmek ve ortak hareket etme..