Grup Yorum etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

Grup Yorum konserine polis müdahalesi: Gözaltılar var

9 Ağustos 2020
Grup Yorum'un bugün saat 15.00'de Yenikapı'da gerçekleştireceği '9. Bağımsız Türkiye' konserine polis müdahale etti. Konser alanına giriş çıkışlar kapatıldı. Çok sayıda kişinin polisin sert müdahalesiyle gözaltına alındığı öğrenildi...
Gündem

Valilik, Grup Yorum konserine yine izin vermedi

15 Haziran 2020
Grup Yorum’un, üyeleri üzerindeki baskıların sona ermesi ve konser yasaklarının kaldırılması talebiyle başlattıkları ölüm orucunda hayatını kaybeden Helin Bölek ve İbrahim Gökçek’e ithaf ettikleri konser, İstanbul Valiliği tarafından redded..
Kültür Sanat

İstanbul Valiliği: Grup Yorum konserine izin vermedik

2 Haziran 2020
İstanbul Valiliği, bazı sosyal medya hesaplarının duyurduğu, İstanbul Valiliğininde izin verdiği öne sürülen 9 Ağustos Pazar günü Yenikapı miting alanında yapılacak Grup Yorum konserine ilişkin yazılı açıklamada bulundu. İstanbul Valiliğin..
Kültür Sanat

Grup Yorum konser tarihini duyurdu: 9 Ağustos

1 Haziran 2020
Grup Yorum’un konserinde açlık grevinde yaşamını yitiren Helin Bölek ve İbrahim Gökçek anılacak. Grup Yorum’un resmi hesabından yapılan açıklamada, “Bu konser Helin ve İbrahim’in dünya halklarına armağanıdır” dendi.Grup Yorum’un yedi üy..
Kültür Sanat

Mazlum Çimen: Biz hep zalimdik

16 Mayıs 2020
“İkide bir tutup da pencereye dönüp dönüp bakma artık gönlüm”,“Gözlerinin dokunduğu her mekan memleketim /Bakıver de uzamasın gurbetim esaretim”,“Öyle ağırım ki kendime, sen benden gittin gideli” gibi kalbimizi dağlayan sözlerin, bam telimi..
Politika

Kayseri’de ülkü ocakları kapatıldı

10 Mayıs 2020
Serdar Turan konuyu sosyal medya hesabından şöyle duyurdu: “Kıymetli büyüğümüz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emriyle Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevim sona ermiştir. Bundan sonra da bir ülkücü olarak liderimizin emrine..
Kültür Sanat

İbrahim Gökçek Kayseri’de toprağa verildi

9 Mayıs 2020
4 Ocak'ta açlık grevi eylemini ölüm orucuna çeviren ve 2 gün önce hayatını kaybeden vefat eden Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek'in cenazesi İstanbul'da yaşanan gerginliğin ardından Kayseri'ye gönderilmişti.Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek..
Müzik

İbrahim Gökçek ölüm orucunu sonlandırdı

5 Mayıs 2020
Grup Yorum Üyesi İbrahim Gökçek'in 324 gündür sürdürdüğü ölüm orucunu sona erdirdiği açıklandı. Grup Yorum üyeleri, insan hakları savunucuları, CHP ve HDP milletvekilleri Gökçek için Küçükarmutlu'da bulunan ibrahim-gokcek-olum-orucunu-sonla..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika