İçişleri Bakanı Süleyman Soylu etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Yerel Yönetimler

İmamoğlu: Taksi projesine halkın ciddi desteği var

29 Eylül 2020
İBB Başkanı İmamoğlu dün Sözcü gazetesini ziyaret etti. Kültür A.Ş.'nin yayını Nutuk'u hediye eden İmamoğlu, gündeme dair değerlendirmelerde buludu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun aralık ayında İstanbul'da tüm deprem toplam alanlarında ..
Gündem

İstanbul’da 7.5’lik deprem tatbikatı yapılacak

26 Eylül 2020
AFAD, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nda düzenlenen  İstanbul Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldı.2021'in afet eğitim yılı olacağını ve afete hazırlığın önemini vurgulayan Soylu..
Politika

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Abdullah Gül’ yanıtı

24 Eylül 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV'de Şirin Payzın’ın sorularını yanıtladı. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin, "İçişleri Bakanlığı koltuğunda o..
Gündem

AYM Başkanı’ndan Soylu’ya örtülü gönderme

24 Eylül 2020
Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan’dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “AYM kararları” eleştirisine isim vermeden yanıt geldi. Arslan, “Kararlara yönelik bazı eleştirilerden görüyoruz ki kararlarımız okunmadan, bazen de okunduğ..
Gündem

AYM Başkanı Arslan’dan Soylu’ya yanıt

23 Eylül 2020
Anayasa Mahkemesine bireysel başvurunun kabulünün 8. Yılında, "İnternet Çağında Temel Hak ve Özgürlüklerin Korunması" konulu sempozyum düzenlendi. Sempozyumun açılış konuşmasını Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan’ın kayınpederinin vefat..
Gündem

Süleyman Soylu AYM’yi hedef aldı

19 Eylül 2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "’Bir ülkenin Cumhurbaşkanı, bütün kurumları sabahtan akşama kadar eleştirilirken, Anayasa Mahkemesi'nin aldığı kararları eleştirilemez diye bir şeyi söz konusu değildir’’ dedi.Bakan Soylu ''Geçen gün Ana..
Yurt Haber

Muş’ta deprem!

16 Eylül 2020
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 17.48'de Muş'un Korkut ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Depremin 16,24 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.İç..
Gündem

Barış Atay’dan Terkoğlu’na Soylu mesajı

11 Eylül 2020
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Barış Atay,  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “O berduşa sesleniyorum. Ben senin gibi birinin adamı değilim, milletin adamıyım. Kimlerle iş tuttuğunuz da belli, kime uşaklık yaptığınız da bell..
Gündem

43 mülki idare amiri açığa alındı

8 Eylül 2020
Cumhuriyet'ten Alican Uludağ'ın haberine göre, Darbe girişiminin ardından bugüne kadar 1875 mülki idare amirinden 563’ü ile ilgili soruşturma açıldı. Bunlardan 470’i ihraç edilirken, 93 mülki idare amiri de görevinden uzaklaştırıldı. ..
Gündem

Bakan Soylu: DEAŞ, Ayasofya’ya eylem planlıyordu

2 Eylül 2020
Özden'in 20 Ağustos’ta yakalandığını söyleyen Soylu,  "Sorgulaması gerçekleşti. Sorgulaması gerçekleştikten sonra başta itirafları da söz konusu oldu ama en önemlisi dijital materyalleri ele geçirildi" ifadesini..
Gündem

Soylu duyurdu: IŞİD’in sözde Türkiye emiri tutuklandı

1 Eylül 2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, IŞİD'in 'Türkiye Emiri'nin yakalandığını ve tutuklandığını açıkladı.Sosyal medya Twitter'dan açıklama yapan Soylu, "DEAŞ’ın sözde Türkiye Emiri önemli planlarla yakalandı ve tutuklandı... Teşekkürler, teb..
Gündem

Barış Atay’ın ifadesi: Olayın faili Süleyman Soylu’dur

31 Ağustos 2020
Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay, dün saat 01.00 sularında Kadıköy'de kimliği henüz tespit edilemeyen kişilerin saldırısına uğradı. Atay'a saldırı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşadığı "te..
Gündem

Barış Atay’a sosyal medyadan destek yağdı

31 Ağustos 2020
Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay'ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşadığı tartışma sonrası saldırıya uğramasına tepkiler yükseldi. Atay'a sosyal medyada destek yağdı.Türkiye İşçi Partis..
Politika

Barış Atay’a saldırı

31 Ağustos 2020
Türkiye İşçi Partisi milletvekili Barış Atay, Kadıköy’de kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı. Atay, tedavi için Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.TİP: ATAY’IN SAĞLIK DURUMU İYİ Türkiye İşçi Partisi..
Gündem

İstanbul’da CHP’li Mutlu Yıldırım’ın evine polis baskını

29 Ağustos 2020
CHP Avcılar İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mutlu Yıldırım’ın evinde polis araması yapıldığı öğrenildi.CHP İstanbul İl Başkanlığı Basın Birimi'nden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sabah s..
Gündem

İstanbul Barosu: Anma vesilesiyle algı operasyonu tasarlanıyor

29 Ağustos 2020
İstanbul Barosu tarafından adil yargılanma talebi ile başladığı ölüm orucunun 238'inci gününde yaşamını yitiren Avukat Ebru Timtik'in fotoğrafının baro binasına asılması ilişkin açıklama yapıldı. Timtik için yapılan anma vesilesiyle, İstanb..
Gündem

Selin vurduğu Dereli’nin bir bölümüne elektrik verildi

26 Ağustos 2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Dereli ilçesinde incelemelerde bulundu.Bakanlar Soylu, Kurum ve Dönmez, akşam saatleri..
Politika

Tanrıkulu: Takviye Hazır Kuvvet muhalif siyasileri mi takip edecek

24 Ağustos 2020
Tanrıkulu, Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 21 Ağustos günü kurulduğu duyurulan Takviye Hazır Kuvvet Müdürlüğü hakkında Meclis’e İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu’nun yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi. Tanrı..