İKSV etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

40. İstanbul Film Festivali’ne başvurular başladı

9 Ocak 2021
İKSV'den yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen İstanbul Film Festivali 40. yılında yeni festival formatıyla 2 Nisan'da çevrim içi başlayacak. Festival, haziran ayında da yarışmalı bölümleriyle sinemalarda..
Kültür Sanat

İstanbul Film Festivali’nden yeni yıla özel program

26 Aralık 2020
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali çevrimiçi gösterimlerini 2021’de de sürdürecek. Festivalin hazırladığı program 1 Ocak 2021 Cuma günü, festivalin çevrimiçi platformu ..
Kültür Sanat

17. İstanbul Bienali’nin küratörleri açıklandı

10 Aralık 2020
İstanbul Kültür Sanat Vakfı'ndan (İKSV) yapılan yazılı açıklamaya göre, bienalin küratörlüğünü Ute Meta Bauer, Amar Kanwar ve David Teh üstlenecek.Bienal, çok sayıda kurum, kuruluş, uluslararası fon sağlayıcı ve fon kuruluşlarının deste..
Kültür Sanat

24. İstanbul Tiyatro Festivali programına güncelleme

21 Kasım 2020
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 24. İstanbul Tiyatro Festivali, hem fiziki hem de çevrimiçi performanslarla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Festivalin fiziki gösterimlerin programı salgın tedbirleri sebebiyle gü..
Kültür Sanat

39. İstanbul Film Festivali başladı

10 Ekim 2020
39. İstanbul Film Festivali, 9-20 Ekim tarihlerinde hem çevrim içi olarak hem de birçok film gösterimiyle yönetmen ve ekiplerinin katılımıyla sinema salonlarında izleyicilerle buluşacak.Pandemi nedeniyle bu y..
Kültür Sanat

İstanbul Caz Festivali’nin dijital konserleri başladı!

8 Ekim 2020
İstanbul'un en sevilen mekânlarında gerçekleşen konserlerin kayıtları, çevrimiçi platform üzerinden dünyanın her yerinden 3 Kasım'a kadar izlenebilecek.İzleyiciler bilet satın aldıkları konserleri, izlemeye başladıktan sonra 7 gün boyun..
Kültür Sanat

İstanbul Caz Festivali açık havada başlıyor

14 Ağustos 2020
Düzenlenecek konser ve konserlerin çevrimiçi gösterimleriyle kültür ve sanat yaşamının her koşulda vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğunun altı çizilirken sanatçılar ve izleyicilerin yeniden buluşması sayesinde sanatsal üretimin de teşvik edilmes..