Kaçak etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündemde Son Dakika

Kaçak Hafriyatın Önüne Drone İle Geçiliyor

17 Ağustos 2020
Kaçak hafriyat döküm alanlarını sıkı bir şekilde takip eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, kaçak dökümlerle daha etkin bir şekilde mücadele edebilmek için drone ve hafriyat araçları uydu takip sistemi ile denetim çalışmalarını sürdürüyor...
Gündemde Son Dakika

Kaçak Bıldırcın Avlayanların Silahlarına El Konuldu

15 Ağustos 2020
Van’ın Gevaş ilçesinde Bıldırcın avı yaptığı tespit edilen 2 şahıs hakkında tutanak düzenlenirken, 2 adet yarı otomatik silaha el konuldu.Van Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, kaçak avcılara yönelik çalışmala..
Gündemde Son Dakika

Haliliyede Kaçak Yapılara Geçit Yok

9 Ağustos 2020
Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde kaçak yapılara göz açtırmıyor. Bu kapsamda Devteşti Mahallesinde hazine arazisi üzerine inşa edilmiş kaçak yapı alanın güvenlik önlemleri eşliğinde ekiplerce yıkım işlemi gerçekleştirildi.Hali..
Gündemde Son Dakika

Kaçak dökümlere kameralı takip

7 Ağustos 2020
Süleymanpaşa Belediyesi, kaçak hafriyat dökümlerine karşı başlattığı mücadeleyi tavizsiz bir şekilde sürdürüyor.Kaçak hafriyat dökümlerinin yoğunluklu olarak yapıldığı alanlarda onlarca kamera ile görüntülü takip sistemi kuran Süleymanp..
Gündemde Son Dakika

Kaçak Avlanan Kerevitler Eğirdir Gölüne Salındı

26 Temmuz 2020
ISPARTA (İHA) – Isparta’nın Eğirdir ilçesinde bir araçta ele geçirilen ve kaçak avlandığı tespit edilen kerevitler Eğirdir Gölü’ne salındı.Eğirdir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan rutin yol kontrolleri sırasınd..
Gündemde Son Dakika

Kaçak Avcılara Tazminat Şoku

22 Temmuz 2020
Sivas’ta, arazide kurak avı yapan ve keklik yakaladığı tespit edilen şahıslara idari yaptırım ve tazminat cezası uygulandı.Sivas Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne 20 Temmuz tarihin de arazide kurak avı ve keklik yaka..
Asayiş

Karamanda Kaçak Tütün Ve Tıbbi Malzeme Ele Geçirildi

9 Haziran 2020
Karaman’da jandarmanın yol kontrolü sırasında durdurduğu bir kamyonda kaçak tütün ile tıbbi ilaç ve maske ele geçirildi.Alınan bilgiye göre, jandarma ekipleri yaptıkları yol kontrolü sırasında şüphe üzerine kapalı kasa bir kamyo..