Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

Pandemide sanata nefes: ‘Sanat Park’ta Kadıköy’de başladı

5 Ağustos 2020
‘Sosyal ve mesafeli festival’ sloganı ile düzenlenen ‘Sanat Parkta’ etkinliği açılışını, Genco Erkal ile Tülay Günal’ın sahne aldığı, Nâzım Hikmet uyarlaması olan “Yaşamaya Dair” oyunuyla yaptı. İzleyicilerin maskeleri ile mesafeli olarak o..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi’nin TİS’inde İstanbul Sözleşmesi vurgusu

21 Temmuz 2020
İstanbul'da Kadıköy Belediyesi ile TÜM-BEL–SEN arasında imzalanan 2020-2021 yılı toplu iş sözleşmesi töreni CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, TÜM–BE..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi bahçesinde nikah törenleri başladı

11 Temmuz 2020
Belediyeye daha önce evlilik başvurusu yaparak gün alan çiftlerin bir kısmının törenleri belediye bahçesinde kıyılmaya başlandı. Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi’ndeki yoğunluk nedeni ile Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan mer..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi 2019 faaliyet raporu kabul edildi

10 Temmuz 2020
Kozyatağı'nda bulunan Kadıköy Belediye Meclisi'nde gerçekleşen toplantıda konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, bir yıllık görev süresi içerisinde hayata geçirdikleri projeleri anlatarak, tamaml..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi’nden havai fişek yasağı için ilk adım

9 Temmuz 2020
Kadıköy Belediyesi, Sakarya’daki havai fişek fabrikasında yaşanan patlama sonrası diğer tüm CHP'li belediyeler gibi yeni bir karar aldı. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, kişisel Twitter hesabından ilçe genelinde havai fişek kul..
Gündem

Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy yeni bir AVM kaldıramaz

30 Haziran 2020
Devlet Demiryolları, 65 bin 370 metrekarelik alanda, 42 bin 451 metrekare inşaat yapılması planlanan proje için “Fıratcan İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.” şirketini yetkilendirdi. Yapım sürecinde TCDD’ye, her yıl ÜFE oranında arttırılmak üzer..
Gündem

CHP’lilerden ‘Söğütlüçeşme istasyondur’ eylemi!

27 Haziran 2020
“Söğütlüçeşme’de AVM değil nefes almak istiyoruz! Bu daha başlangıç mücadeleye devam” sloganının atıldığı eyleme CHP Genel Başkan yardımcısı Onursal Adıgüzel, Milletvekili Sera Kadıgil, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, CHP Kadı..
Gündem

Ayşegül Atik sevenlerinin gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandı

10 Haziran 2020
Atik için öğle vaktinde Erenköy Galip Paşa Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Atik’in ailesi, sanatçı dostları, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve sevenleri katıldı.Cenaze..
Çevre

Odabaşı’ndan Söğütlüçeşme isyanı: Kadıköylü’nün hakkını korumak görevim

6 Haziran 2020
Konuyla ilgili açıklama yapan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nın açıklaması şöyle:KADIKÖY’ÜN VE KADIKÖY HALKININ HAKKINI KORUMAK,BENİM EN TEMEL GÖREVİM !İstanbul'un en değerli ara..
Yerel Yönetimler

İmamoğlu’nun Kadıköy turu

29 Mayıs 2020
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Osmanağa Mahallesi’ndeki Kadıköy İtfaiye İstasyonu’nu ziyaret etti. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı ve İBB İtfaiye Daire Baş..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi engel tanımıyor

16 Mayıs 2020
Türkiye’de ilk korona virüsü vakası 11 Mart’ta açıklanmıştı. İki aydan uzun bir süre geçti ancak salgına rağmen ve salgına karşı Kadıköy Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden dev..
Yerel Yönetimler

Kadıköy Belediyesi UNESCO’nun başarı listesine girdi

16 Mayıs 2020
UNESCO, yeni korona virüsle mücadele sürecinde Kadıköy Belediyesi’nin 65 üstü ihtiyaç sahibi yurttaşlara yönelik yürüttüğü ‘Komşuluk Gibisi Yok’ kampanyasını örnek gösterdi. UNESCO’nun websitesinde, Kadıköy Belediyesi’nin Türkiye’nin ünlü ş..
Politika

CHP’li Mehmet Aslan hayatını kaybetti

2 Mayıs 2020
Sosyal medya hesabından Aslan'ın yaşamını yitirdiğini duyuran, CHP İstanbul eski 1. Bölge Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yusuf Erciyas şu paylaşımda bulundu:"Bir süre önce ,beyin kanaması geçiren, geçmiş dönemde İstanbul il ..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika