Kars etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık

Fahrettin Koca günlük koronavirüs verilerini açıkladı

11 Temmuz 2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de koronavirüs nedeniyle 21 vatandaşın daha yaşamını yitirdiğini açıkladı. Bakan Koca, ayrıca yaptığı açıklamada bin 16 yeni vakanın tespit edildiği bilgisini verdi. Koronavirüs nedeniyle 5 bin 344 kişi..
Gündem

Kars’ta deprem

21 Haziran 2020
Kandilli Rasathanesi, Kars'ın Kağızman merkezli 3.2 şiddetinde deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliğinin 6.5 kilometre olduğu belirtildi...
Politika

Mahmut Alınak’a kelepçe takıldı

10 Haziran 2020
Müebbet hapis cezasıyla yargılanan ve çıkarıldığı ilk duruşmada “ev hapsi” cezasıyla serbest bırakılan Kürt siyasetçi Mahmut Alınak'ın bu kez de ayaklarına elektronik kelepçe takıldı. Kısa bir süre önce Kars adliyesinden gelen memurlar evde..
Yurt Haber

Doğu’daki 6 ilde kuvvetli rüzgar uyarısı

22 Mayıs 2020
Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü'nün uyarısına göre, bugün öğle saatlerinden gece saatlerine kadar Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan'da kuvvetli rüzgar beklendiği belirtildi. Rüzgarın saatte 50-70 kilometre kuvvetinde esmesi ta..
Yurt Haber

Borazanlı Tabya can çekişiyor

16 Mayıs 2020
Kars'ın savunmasında kullanılan ve borazanlı tabya olarak da bilinen Karadağ Tabya, içler acısı durumda bulunuyor. Üzerinde dinleme borusu bulunan ve tek tabya özelliğine de sahip olan Karadağ Tabya adeta can çekişiyor.Kars Merkez Atatü..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika