Meteoroloji Genel Müdürlüğü etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Yurt Haber

Meteoroloji’den ‘yağışlı havalar azalacak’ duyurusu

19 Ocak 2021
Meteoroloji'den yapılan açıklamada İstanbul’da bugün sabah saatlerinde kuzey kesimlerinde hafif kar yağışının beklendiği ve hava sıcaklığının bugün ve yarın sabah saatlerinde -2 ve -3 dereceye kadar düşeceği belirtildi.Meteoroloji’den H..
Çevre

Meteoroloji’den İstanbul’a kar uyarısı

17 Ocak 2021
İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan kar ve karla karışık yağmur etkisini sürdürüyor.Bazı ilçelerde gece boyu devam eden kar yağışı sonrası beyaz örtü oluştu. Yağışın gün boyu devam etmesi bekleniyor.Kent genelinde kar ve buzl..
Gündem

Meteoroloji’den sağanak ve kar uyarısı!

16 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, bugün Konya, Amasya, Hakkari, Van ve Iğdır haricinde yurt genelinde yağış tahmin ediliyor.Yağışların Güney Ege kıyıları, Akdeniz kıyıları, Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu ..
Yurt Haber

İstanbul’da lapa lapa kar yağışı!

15 Ocak 2021
Başta kentin kuzey kesimleri olmak üzere, Sarıyer'deki yüksek alanlar, Arnavutköy ve Anadolu Yakası'nda da Çamlıca Tepesi'nde kar yağışı etkili oldu.İstanbul için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı yoğun kar yağışı uyarısının ardın..
Gündem

AKOM’dan İstanbullulara uyarı!

14 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve İBB AKOM’un verilerine göre, perşembe akşam saatlerinden itibaren Sibirya kökenli yeni bir soğuk hava dalgasının Marmara Bölgesi'ne giriş yapacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle perşem..
Yurt Haber

Meteoroloji’den 13 il için kar uyarısı

14 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde hava sıcaklığının hissedilir derecede azalacağını duyurdu.Yağışların İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz ile Muğla’nın doğu ilçeleri, Giresun, Malatya, Elazığ, Erzincan, Tun..
Yurt Haber

Meteorolojiden kar uyarısı!

13 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, bugün öğleden sonra Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Nevşehir, Niğde ve Aksaray çevrelerinde beklenen yağışların kuvvetli yağmurla başlayıp zamanla karla karışık yağmur ve kar şeklinde olaca..
Yurt Haber

Meteoroloji’den 4 ile ‘turuncu’, İstanbul için ‘sarı’ uyarı!

12 Ocak 2021
Yapılan son değerlendirmelere göre yurdun kuzey, batı ve iç kesimlerinin çok bulutlu, Marmara, Ege ve Batı Karadeniz ile Artvin çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, Ardahan çevrelerinin karla karış..
Çevre

Meteoroloji: İstanbul’a karla karışık yağmur geliyor

11 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 11- 17 Ocak 2021 tarihlerine ait haftalık hava durumu tahminlerini paylaştı.Meteoroloji’nin açıklamasına göre, hava sıcaklığının Pazartesi ve Salı günleri kuzey, iç ve batı kesimlerde artarak mevsim no..
Yurt Haber

Meteoroloji’den İstanbul için sarı alarm!

9 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıda, "Marmara Bölgesi’nde hafta sonu görülecek yağışların zaman zaman etkisini artırarak İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Yalova, Kocaeli, Balıkesir’in kuzey ve batı ilçeleri il..
Yurt Haber

Meteoroloji’den İstanbul için sağanak uyarısı

8 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Trakya, İstanbul’un Avrupa Yakası, Çanakkale, Muğla, Antalya, Isparta, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın çev..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

7 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Edirne, Kırklareli Çanakkale ve Muğla çevreleri, Balıkesir'in batı ilçeleri İzmir'in kuzey ve batı kesimleri ile An..
Yurt Haber

Meteoroloji’den 4 il için kritik uyarı

6 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülke genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Ordu ve Giresun çevreleri ile Tokat'ın doğu ilçelerinin yağmur ve sağanak, Sivas çevrelerinin karla ..
Gündem

Meteoroloji ‘İstanbul’a kar yağacak’ haberlerini yalanladı

5 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan açıklamada, ''Son zamanlarda basın ve yayın organlarında Ocak ayı içerisinde İstanbul'da kar yağışı gerçekleşeceği ile ilgili haberler yer almaktadır. Söz konusu açıklamalar Meteoroloji G..
Çevre

Meteoroloji’den sağanak ve kar uyarısı

4 Ocak 2021
İstanbul'un barajlarındaki doluluk oranı alarm seviyesine gelirken, sevindirici haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden geldi. İstanbul'da yarın sağanak yağmur etkili olacak.Çarşamba günü ise yağmur duracak ve..
Çevre

Meteoroloji duyurdu: Yağışlar geliyor

3 Ocak 2021
Sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde seyredirken ve ülkenin dört bir yanı su sorunuyla karşı karşıya kalmışken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) rahatlatan bir haber geldi. Ülkenin batısının bugünden itibaren yağışlı havanın etkisi a..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sarı alarm!

1 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu ile İstanbul,Tekirdağ ve Kırklareli çevreleri, kuzey ve kıyı Ege, Batı Akdeni..
Yurt Haber

Meteoroloji’den 3 bölge için uyarı

30 Aralık 2020
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Kıyı Ege ile Edirne, Çanakkale, Balıkesir'in batısı, Antalya, Isparta'nın güneyi ve Burdur'un doğusunun aralık..