MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Politika

Akşener’den Bahçeli’ye: Biz bundan bıktık!

5 Ağustos 2020
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dün yaptığı “Evine dön” çağrısına yanıt verdi. Nevşehir ilçelerine yaptığı ziyaretler sırasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Akşener, Bahçeli’nin sözleriyle ..
Politika

İYİ Parti’den Devlet Bahçeli’ye sert yanıt

4 Ağustos 2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Akşener'e yönelik 'Evine dön' çağrısına İYİ Parti'den ilk değerlendirme. İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Yavuz Ağıralioğlu'dan geldi.İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Bahçeli'nin 'Evine dön' çağr..
Politika

Bahçeli’den Akşener’e ‘evine dön’ çağrısı

4 Ağustos 2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Ayasofya konusunda Meral Akşener'in CHP ve HDP'den ayrı düştüğünü söyleyerek Akşener'e 'evine dönmesi' çağrısında bulundu."Sayın Akşener’in böyle gitmeyec..
Politika

Devlet Bahçeli, 30 gün sonra Twitter’a döndü

31 Temmuz 2020
1 Temmuz'da "Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım" diyen MHP lideri Devlet Bahçeli, Twitter'a döndü.Bahçeli, sosyal me..
Politika

Devlet Bahçeli’ye ‘Ayasofya’ yüzüğü

18 Temmuz 2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayasofya'nın siluetinden esinlenilen yeni tasarım bir yüzük yaptırdı. MHP'den yapılan açıklamada, "24 Temmuz Cuma günü Ayasofya Müzesi'nin camiye dönüştürülmesinin açılış töreni öncesinde her zamanki gibi k..
Politika

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması

5 Temmuz 2020
Kılıçdaroğlu, VOA Türkçe'den Yıldız Yazıcıoğlu ve Murat Karabulut'un sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, mevcut ve raftan indirilecek yasal değişikliklerin nereye ilerlediği, olası bir erken seçim, nasıl bir Cumh..
Politika

Kılıçdaroğlu: Davul Erdoğan’ın, tokmak Bahçeli’nin elinde

29 Haziran 2020
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, siyaset gündemine ilişkin olarak YetkinReport'ta Murat Yetkin'e açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'vesayeti altında' olduğunu, onun izn..
Politika

Bahçeli’den AYM’nin Demirtaş kararına tepki

23 Haziran 2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) Halkların Demokratik Partisi (HDP) eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş için “hak ihlali” ve “50 TL tazminat” kararlarına ilişkin açıklama yaptı. Bahçeli şu ifadeleri kulla..
Politika

Erdoğan-Bahçeli görüşmesinden detaylar

19 Haziran 2020
Milliyet'ten Önder Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin önceki gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirdiği görüşmenin perde arkasını aktardı.Buna göre yaklaşık 50 dakika süren görüş..
Politika

Sayıştay üyeleri belli oldu

10 Haziran 2020
Sayıştay'ın yeni üyelerini belirlemek için TBMM Genel Kurulu'nda oylama yapıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de oy vermek üzere Genel Kurul'a geldi.Oy kullanma işlemi öncesi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, milletvekillerinden Eni..
Politika

Bahçeli genelgeyle duyurdu: Seçimler 2023 yılında

1 Haziran 2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçime ihtiyaç olmadığı yönündeki görüşünü yineleyerek "Türkiye'yi erken seçime sürükleme kara propagandasına kulak asılmayacak, milletvekili seçimleri 2023'te yapılacaktır" dedi. Bahçeli ayrıca, sosy..
Politika

Bahçeli: Yassıada’da hukuka deli gömleği giydirilmiştir

27 Mayıs 2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşma yapan Bahçeli, “Yassıada’da hukuka deli gömleği giydirilmiştir. Adaletin..
Politika

Erdoğan: Yassıada’da yapılan bir hukuk cinayetiydi

27 Mayıs 2020
Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na (Yassıada) 27 Mayıs'ın yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de katıldığı açılış töreninde konuşan Erdoğan, "Türkiye bundan tam 60..
Politika

Kayseri’de ülkü ocakları kapatıldı

10 Mayıs 2020
Serdar Turan konuyu sosyal medya hesabından şöyle duyurdu: “Kıymetli büyüğümüz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emriyle Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevim sona ermiştir. Bundan sonra da bir ülkücü olarak liderimizin emrine..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika