Sultangazi etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Asayiş

İstanbul’da sahte içki ve kaçak sigara operasyonu

14 Ekim 2020
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçak sigara ve alkollü içkiler ile ilgili çalışma yaptı. Polis ekipleri 14 Ekim günü Sultangazi ve 12 Ekim günü Gaziosmanpaşa iş yeri görünümlü iki farklı de..
Asayiş

İstanbul’da dilendirici çetesine operasyon

28 Eylül 2020
İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri 3 aylık çalışma sonucunda Sultangazi'de tespit edilen 9 adrese bu sabaha karşı operasyon düzenledi. Yapılan aramada 24 şüpheli yakalandı ve 68 mağdur çocuk ise kurtarıldı..
Asayiş

İstanbul’da operasyon: Çok sayıda gözaltı var

18 Eylül 2020
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde işledikleri çeşitli suçlar nedeniyle önceden kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve mahkemelerce aranan kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında; başta B..
Yerel Yönetimler

İBB deprem odaklı 29 bin konutun yapımına start verdi

22 Ağustos 2020
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz eylül ayında, Deprem Seferberlik Eylem Planını açıklamış; 1 yıl içinde 20 bin bağımsız birimde dönüşümün başlayacağı sözünü vermişti. İBB Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileş..
Sağlık

İşte İstanbul’un en riskli 4 ilçesi

9 Temmuz 2020
Hükümetin koronavirüs pandemisine karşı alınan tedbirleri kaldırması ve ‘normalleşme’ adımları atmasıyla düşüşe geçen vaka sayısını yeniden yükselişe geçti.Normalleşme sürecinin başladığı, kısıtlamaların kaldırıldığı 1 Haziran'da 827 ol..
Yurt Haber

Başakşehir’de bant üretimi yapan fabrikada yangın

2 Temmuz 2020
Yangın, Şamlar Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan bant üretimi yapan bir fabrikada çıktı. Yaklaşık 2 bin 500 metre kare alana sahip olan fabrikada sabah saatlerinde alevlerin yükseldiğini görenler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi..