THY etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

THY’den Almanya uçuşları için koronavirüs testi uyarısı

7 Ağustos 2020
Türk Hava Yolları (THY), Almanya’ya gidecek yolcularına uyarıda bulundu. THY’nin açıklamasında “8 Ağustos 2020 saat 23:59 itibarıyla Almanya’ya varış öncesi son 48 saat içinde alınmış negatif PCR test sonucu ibraz etmeyen yolcularımız uçuşa..
Dünya

Türkiye ile Rusya arasında tarifeli uçuşlar yeniden başladı

1 Ağustos 2020
Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında nisan ayında tüm iç ve dış hat seferlerine ara verilmiş, virüsün kontrol altına alınmaya başlamasıyla birlikte normalleşme adımları kapsamında ilk etapta 1 Haziran’da tarifeli iç hat, 11 ..
Gündem

THY’nin Ağustos ayı planı belli oldu

14 Temmuz 2020
Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yurt dışı seferlerini askıya alan ve 11 Haziran'dan itibaren uçuşlara yeniden başlayan Türk Hava Yollarının (THY), ağustos ayı uçuş takvimi belli oldu. THY, 1 Ağustos itibarıyla Rusya, Irak, Suudi Arabistan,..
Yurt Haber

THY, 16 Temmuz’da İran seferlerine başlıyor

26 Haziran 2020
Temmuz ayı uçuş planı ile ilgili olarak (THY) resmi internet sitesinden bir açıklama yapıldı. Açıklamada , "Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uç..
Gündem

THY için ilk yurt dışı uçuş tarihi belli oldu

10 Haziran 2020
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle askıya alınan yurt dışı uçuşlarıyla ilgili açıklama yaptı.Yurt dışına uçuşların 11 Haziran itibariyle başlayacağını duyuran Ekşi, detaylı..
Gündem

THY’den uçuş planlamaları ile ilgili açıklama geldi

6 Haziran 2020
Türk Hava Yolları (THY) ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişikliklerin, pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine veya son dakika değişikliklerine sebebiyet verdiğini belirtti.T..
Ekonomi

THY ilk etap uçuş noktalarını duyurdu

3 Haziran 2020
Türk Hava Yolları (THY), 18 Haziran'dan itibaren Avrupa'da 6 ülkedeki 16 şehirden Anadolu'daki 14 noktaya direkt uçuş gerçekleştireceğini bildirdi.Şirket ayrıca planlamaya ilk kez dahil edilen; Basel-Gaziantep, Hannover-Diyarbakır, Salz..
Ekonomi

Türk Hava Yolları’ndan sefer iptali açıklaması

20 Mayıs 2020
Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında alınan karar doğrultusunda iç ve dış hat olmak üzere tüm seferler daha önce durdurulmuştu. Bu kapsamda tüm tarifeli yolcu seferlerini durduran Türk Hava Yolları, yeni bir kararla uçuşların ileri bir..
Ekonomi

THY’nin ‘normalleşme’ planı belli oldu

6 Mayıs 2020
Koronavirüs salgını nedeniyle iç hat uçuşlarını 20 Mayıs, dış hat uçuşlarını ise 28 Mayıs'a kadar durduran THY, yasakların sonlandırılmasının ardından yeni bir uçuş planı hazırladı.Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan planlamaya..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika