yağmur etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Yurt Haber

Meteoroloji’den İstanbul için sağanak uyarısı

8 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Trakya, İstanbul’un Avrupa Yakası, Çanakkale, Muğla, Antalya, Isparta, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın çev..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

7 Ocak 2021
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Edirne, Kırklareli Çanakkale ve Muğla çevreleri, Balıkesir'in batı ilçeleri İzmir'in kuzey ve batı kesimleri ile An..
Çevre

Meteoroloji duyurdu: Yağışlar geliyor

3 Ocak 2021
Sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde seyredirken ve ülkenin dört bir yanı su sorunuyla karşı karşıya kalmışken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) rahatlatan bir haber geldi. Ülkenin batısının bugünden itibaren yağışlı havanın etkisi a..
Gündem

Antalya’da sel 9 bin 530 dekar ekili alana zarar verdi

15 Aralık 2020
Antalya Valiliği sosyal medya hesabından İl Tarım ve Orman Müdürlüğü verilerine dayanılarak yapılan açıklamada "11.12.2020 Cuma günü başlayan ve hala devam etmekte olan şiddetli yağışlar Alanya, Manavgat, Seri..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak uyarısı

5 Aralık 2020
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkenin kuzey ve batı kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu, Antalya ve Muğla çevreleri, İzmir ve Aydın'ın kıyı ilçeleri, Burdur’un doğu ve Isparta’nın güney kesim..
Gündem

Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

23 Kasım 2020
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Artvin çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Artvin'in iç kesimlerinin yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağı..
Yurt Haber

Meteoroloji’den yağış uyarısı

21 Kasım 2020
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz (Amasya ve Tokat dışında), Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Siirt ile Kırklareli..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak ve kar uyarısı

18 Kasım 2020
Marmara'nın kuzey ve batısı, Güney ve İç Ege, Batı Akdeniz, Orta ve Doğu Karadeniz ile yurdun bazı kesimlerinde yarın sağanak, Ardahan çevrelerinde ise karla karışık yağmur ve kar tahmin ediliyor. Yağışların Muğla'nın kıyı kesimleri ile Ant..
Yurt Haber

Meteoroloji’den İstanbul için uyarı!

9 Kasım 2020
Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan son tahmin ve değerlendirmelere göre, parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olması öngörülüyor.İstanbul'un kuzey kesimlerinde hafif sağanak beklenirken, sıcaklıklarda önemli bir değişiklik olmay..
Sağlık

Sisli havalarda koronavirüsün bulaşma riski daha fazla

5 Kasım 2020
Kış aylarının gelmesiyle Türkiye'de tekrar artış göstermeye başlayan koronavirüs salgınıyla mücadele devam ediyor. Koronavirüse karşı uygulanan maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerinin yanı sıra, salgının yay..
Yurt Haber

Kahramanmaraş’ta yolcu otobüsü devrildi: 12 yaralı

3 Kasım 2020
Kaza, gece saatlerinde Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunda meydana geldi. İddiaya göre, Siirt'ten Ankara'ya giden Vedat Eriş yönetimindeki 34 LSS 11 plakalı yolcu otobüsü, Narlı kavşağında yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden ç..
Yurt Haber

Meteoroloji’den 4 bölge için uyarı

21 Ekim 2020
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ege, Batı Akdeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile İstanbul, Çanakkale, Balıkesir, Konya ve Karaman çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceğ..
Çevre

Yağmurun memleketi Rize, su sıkıntısı çekiyor

19 Ekim 2020
Türkiye’nin yıllık 2 bin 400 kilogram yağış oranıyla en çok yağış alan ili olan ve her ay yaşanan sel, heyelan ve taşkınlarla gündeme gelen Rize’de su sıkıntısı yaşanıyor. Kette son aylarda yaşanan kuraklık nedeniyle içme suyu kaynakları az..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak uyarısı!

19 Ekim 2020
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, İç Ege, Batı Akde..
Yurt Haber

Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı

12 Ekim 2020
Geçtiğimiz hafta sağan yağış ve dolu uyarılarıyla geçen günlerin ardından yağışlar yarın geri dönüyor. Marmara ve Ege Bölgesi’nde kendini gösterecek olan yağışlar 2 gün süresince etkili olacak ve daha sonra Karadeniz’in kıyı bölgelerine yay..
Yurt Haber

Meteoroloji’den yağış uyarısı

23 Eylül 2020
Meteoroloji'den alınan son verilere göre öğle saatlerinden sonra Bolu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars ve Ardahan çevreleri ile Giresun'un iç, Erzurum'un kuzey ve doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.Yap..
Çevre

Meteoroloji’den sağanak uyarısı

7 Eylül 2020
Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul’un doğusu, Kocaeli ve Düzce’nin kuzey kesimleri ile Sinop’un kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor. Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçmesi ö..
Çevre

AFAD’dan kuvvetli sağanak yağış uyarısı

5 Eylül 2020
AFAD'dan yapılan açıklama şu şekilde:"Meteoroloji 11. Bölge Müdürlüğü'nden alınan uyarıya göre; bugün öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz kıyılarında görülecek olan kuvvetli (30-60 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışları..