yeni tip koronavirüs etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’dan normalleşme uyarısı

1 Temmuz 2020
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınında normalleşme etkilerine ilişkin açıklamalard..
Dünya

Çin’den yeni iddia: Koronavirüs eksi 20 derecede 20 yıl yaşayabilir

21 Haziran 2020
Li Lanjuan, virüsün soğuk koşullara dayanma kabiliyeti nedeniyle ülkeler arasında kolayca bulaştığını öne sürdü.Koronavirüsnün soğuğa olan dayanıklılığı sebebiyle donmuş gıdalar üzerinden de bulaşma ihtimali olduğunu ifade eden Li Lanju..
Gündem

Babalar Günü’nde huzurevi ziyareti yasak

20 Haziran 2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının Türkiye'deki seyrine ilişkin olarak yeni bir açıklama yaptı.Selçuk, Kovid-19 salgını nedeniyle Anneler Günü ve Ramazan Bayramı'nda ..
Sağlık

Türkiye’de Kovid-19’dan can kaybı 4055’e yükseldi

15 Mayıs 2020
Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bugün 48 artarak 4055'e yükseldi. Son 24 saatte 1708 kişiye daha tanı kondu. Sağlık Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının Türkiye'de..
Spor

Fenerbahçe’den 12 Haziran açıklaması

7 Mayıs 2020
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, koronavirüs salgını sürecinde insan sağlığının her şeyden önemli olduğu, tedbirler kapsamında ertelenen liglerin gidişatı ve durumu hakkında verilecek her karara saygı duyulacağı belirtildi.T..
Sağlık

Türkiye’de koronavirüsten can kaybı 3 bin 397’ye yükseldi

3 Mayıs 2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile ilgili son verileri açıkladı.Türkiye'de koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 61 kişi yaşamını yitirdi, 1670 yeni vaka tespit edildi.Virüs nedeniyle hayatını kaybedenle..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika