Yeni etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündemde Son Dakika

Salda Gölü İçin Yeni Yasaklar

18 Ağustos 2020
Burdur Valiliği, Salda Gölü ve çevresinin korunması amacıyla bir dizi karar aldı. Çukur oluşturulması ve buralarda çamur banyosu yapılmasının, gölün tabanı ve sahilden killi çamur ve kum alınmasının yasaklandığı kararla tütün ürünleri ile i..
Gündemde Son Dakika

Edremitte Kavurma Mahallesi Yeni Yoluna Kavuşuyor

18 Ağustos 2020
Van’ın merkez Edremit Belediyesi ile Van Büyükşehir Belediyesinin işbirliği ile Kavurma (Memur-Sen TOKİ) Mahallesi yeni imarlı yoluna kavuşuyor.Edremit Belediyesi ile Van Büyükşehir Belediyesi Kavurma Mahallesi sakinlerinin yıll..
Gündemde Son Dakika

Yeni Tiyatro Sezonuna Erken Merhaba

18 Ağustos 2020
Korona virüs pandemisi nedeniyle geçtiğimiz sezon perdelerini erken kapatmak zorunda kalan Devlet Tiyatroları, 1 Eylül Salı gününden itibaren tedbirler kapsamında sanatseverleri salonlarında ağırlamaya hazırlanıyor. 2020-2021 yeni tiyatro s..
Yurt Haber

Kuşadası sualtı turizminin yeni adresi oldu

17 Ağustos 2020
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası, korona virüs kısıtlamalarının kaldırılmasıyla sahip olduğu zengin su altı flora ve faunası ile dalış tutkunlarının yeni adresi oldu. Su altındaki kaya yapıları, bangoları, derin duvar yarla..
Gündemde Son Dakika

Viranşehirde Yeni İmar Düzenlemesi

14 Ağustos 2020
Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçe Belediyesinin mahkeme tarafından iptal edilen imar sorunu, AK Partili Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin verdiği mücadele sonucu çözüme kavuşuyor. Başkan Ekinci, yeni imar planının Viranşehirlilere hayırlı olmas..
Gündemde Son Dakika

Karesiye 500 Yeni Çöp Konteyneri

14 Ağustos 2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 450 bin TL’lik hibesi karşılığı Karesi Belediyesi 450 adet 800 litrelik ve 50 adet geri dönüşümlü olmak üzere toplam 500 adet çöp konteyneri aldı.Karesi Belediyesi, ilçedeki çalışmalarını ara ve..
Gündemde Son Dakika

Muş’a yeni bir bulvar kazandırılıyor

13 Ağustos 2020
Muş Belediyesi, şehrin dört bir yanında faaliyetlerini yürüten şehir mezarlığından başlayıp küçük sanayi sitesi bölgesinden Muş-Bitlis karayoluna bağlanan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’nda üstyapı çalışmalarına ağırlık verdi.Geçtiğimiz y..
Gündemde Son Dakika

Haliliyede Yeni Park Çalışmaları Sürüyor

12 Ağustos 2020
Haliliye Belediyesi yeni parkları vatandaşların hizmetine sunmaya hazırlanırken, mevcut parklarda da iyileştirmeleri sürdürüyor.Haliliye Belediyesi, yeni parkları vatandaşların hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Belediy..
Gündemde Son Dakika

Tusaş Ve Boren Arasında Yeni Kompozit İş Birliği Anlaşması Yapıldı

11 Ağustos 2020
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ile Ulusal Bor Enstitüsü (BOREN) arasında “Bor Fiber takviyeli Kompozit Malzemelerinin Havacılık Yapısallarında Kullanımının Araştırılması” konulu bir iş birliği protokolü başlatıldı.Dünyad..
Gündemde Son Dakika

Başiskelede 7 Ayda Yaklaşık 4 Bin Metre Yeni İmar Yolu Açıldı

11 Ağustos 2020
Başiskele Belediyesi Ocak ayından itibaren 4 bin metrelik yeni imar yolu açtı.Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yaz kış, sıcak soğuk demeden sürdüren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yerleşim alanlarının..
Gündemde Son Dakika

Karların Yeni Eridiği Mereto Dağına İlkbahar Yeni Geldi

10 Ağustos 2020
Batman’ın Sason ilçesi ile Bitlis sınırları arasında bulunan 3 bin rakımlı Mereto Dağı karların erimesiyle yeşil örtüsü, çiçek çeşitleri ve serin sularıyla doğaseverleri cezp ediyor.Anadolu’nun iç ve doğu kesimlerinde mevsim nor..
Gündemde Son Dakika

Sille İçin Yeni Dönemin Toplantısı Yapıldı

7 Ağustos 2020
Konya’nın merkez Selçuklu ilçesinde yenileme alanı ilan edilen Sille Mahallesinde yeni dönemde yapılacak çalışmalar için Selçuklu Belediyesi ev sahipliğinde toplantı gerçekleştirildi.10 Temmuz 2020 tarihli resmi gazetede yayınla..
Gündemde Son Dakika

100. Yıl Mahallesine Yeni Bir Sosyal Donatı Alanı Geliyor

6 Ağustos 2020
Süleymanpaşa Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı spor tesisleri hamlesine bir yenisini daha ekliyor. 100. Yıl Mahallesi alt kesiminde yapılacak olan Süleymanpaşa Aile Çay Bahçesi ve Çok Amaçlı Spor Sahası projesi ile ilgili hazırlıklar ta..
Gündemde Son Dakika

Bağların Gelişen Yüzüne Yeni Nefes Alanı

5 Ağustos 2020
AK Partili Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, ilçenin yeni ve gelişen yüzü olarak bilinen Bağcılar Mahallesi protokol yolu bölgesinde vatandaşların talebi üzerine 7 bin metrekarelik alanı kapsayan çok amaçlı park inşa etmeye başladı...
Gündemde Son Dakika

Uzmanlar, Scienceup’ın yeni sayısında ‘Biyoterörü’ Konuştu

3 Ağustos 2020
Bilim ve kültür içerikleri sunan ScienceUp’ın Ağustos ayı sayısında alanının uzmanları dünyada sıkça telaffuz edilmeye başlanan ‘Biyoterör’ konusunu ele aldı.Türkiye’nin yeni bilim, kültür ve fikir dergisi ScienceUP Ağustos sayısıyla ok..
Gündemde Son Dakika

Belediyeden Aliağa Tarihine Yeni Bir Eser

31 Temmuz 2020
Aliağa Belediyesi, Aliağa’nın yerel kültür mirasında önemli bir yer tutacak yeni bir eseri daha Aliağa Kent Kitaplığı arşivine kazandırıyor. Kültür yayınları kapsamında Aliağa’nın 8500 yıllık yerel tarihini gelecek kuşaklara aktarmak için ö..
Gündemde Son Dakika

Umedden Yeni Dijital Çağa Geçiş Seminerleri

30 Temmuz 2020
Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) tarafından 28-29 Temmuz 2020 tarihlerinde ücretsiz "Yeni Dijital Çağa Geçiş Seminerleri" düzenlendi.Trend Micro Kurumsal Siber Güvenlik Çözümleri’nin desteğiyle gerçekleştirilen onli..
Gündemde Son Dakika

Dokuz Çocuklu İzzet Yıldızhandan Yeni Evli Çiftlere Mesaj

30 Temmuz 2020
Bursa’da bir düğünde sahne alan ünlü türkücü İzzet Yıldızhan hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. 9 çocuğu bulunan ünlü türkücü düğününe katıldığı çifte tavsiyelerde bulundu.Bursa’nın önde gelen firmalarından Referans Grup’un Y..