YouTube etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

İstanbul’un sesleri İBB’nin projesinde bir araya geliyor

8 Temmuz 2020
İBB Kültür Daire Başkanlığı’na bağlı Orkestralar Müdürlüğü, altı farklı toplulukla kente ait müziği İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor. Binlerce yıllık tarihi ile kültürleri iç içe geçtiği İstanbul’a ait ezgiler, Orkestralar Müdürlüğ..
Politika

Meral Akşener’den Erdoğan’a uyarı

8 Temmuz 2020
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantında konuştu. Akşener, iktidarın olayları bahane ederek kendi istediklerini dayattığını söyledi.Çoklu baro teklifi ile toplumsal ayrışmanın barolara yansıtalacağını ifade eden..
Politika

CHP’Lİ Sertel: İstibdat dönemi sona erecektir

8 Temmuz 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, TBMM’de basının sorunları ve tutuklu gazetecilerle ilgili basın toplantısı düzenledi.YERLİ VE MİLLİ AJAN!ODA TV Ankara Temsi..
Medya

RTÜK, Sıla’nın klibini yayından kaldırdı

5 Temmuz 2020
Sarıay Derneği Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın şikayeti üzerine Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sıla’nın Karanfil klibini yayından kaldırdı.Şarkıda geçen "Hiç olmazsa yılda bir gün/An beni al bir karanfil tak/Benden olsun bir sigar..
Gündem

TBMM’de Netflix’e kısıtlı erişim engeli

2 Temmuz 2020
Uzun süre önce sosyal ağların hukuki altyapısını yeniden düzenleme hazırlığı olan AKP’nin bu düzenlemeyi yeniden gündemine aldığı tartışılırken, TBMM çalışanları bugün bir engelle karşılaştı. TBMM’nin internet sağlayıcılarından Netflix’e ul..
Medya

Türkiye’de bugüne kadar yasaklanan siteler

2 Temmuz 2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba günü yaptığı konuşmada sosyal medya platformları ve internet sitelerinin yasaklanabileceğini veya kontrol altına alınabileceğini söyledi. ..
Teknoloji

Avustralyalılar İnternet hızı rekorunu kırdı

22 Mayıs 2020
Monash, Swinburne ve RMIT üniversitelerinin, Melbourne'ün internet altyapısını kullanarak gerçekleştirdiği çalışmada veri transferi içim yüzlerce kızılötesi lazer içeren "micro-comb" optik çipler kullanıldı. Araştırmanın sonuçları bilim der..