Yunanistan etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Dünya

Atina’dan Ayasofya tepkisi: İç meselenize kurban etmeyin

30 Mayıs 2020
Yunanistan Dışişleri Bakanlığı, Ayasofya’ da gerçekleşen İstanbul’un fethinin 567. yıl dönümünü programına tepki gösterdi. Açıklamada, “Bugün Dünya Kültür Mirası Alanı'nın bir parçası olarak UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan ve 1935'te..
Gündem

Yunanistan’a Ayasofya tepkisi: Komplekslerinizden arının

30 Mayıs 2020
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy, Yunanistan Dışişleri Bakanlığı’nın Ayasofya’da Kuran-ı Kerim okunmasına ilişkin açıklamasına yanıt verdi. Ayasofya’da her Kur’an-ı Kerim okunmasından sonra Yunanistan'ın beyhude ve hiçbir sonucu olmayacak ..
Dünya

Yunan adalarına ulaşım yeniden başladı

25 Mayıs 2020
Yunanistan'da yeni tip korona virüs salgınına yönelik tedbirlerin hafifletilmesiyle adalar ile ana kara arasındaki ulaşım yeniden başladı. Dünya genelinde yeni tip korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler gevşetiliyo..
Dünya

Grup Yorum’la dayanışma klibi bu kez Yunanistan’dan geldi

19 Mayıs 2020
Yunanistan'da Support Art Workers adlı oluşum 120'den fazla Yunan müzisyen, şarkıcı, aktör, ses mühendisi ve kameraman ile biirlikte Kardeş Türküler'in Gezi Direnişi için bestelediği Tencere Tava Havası adlı şarkıyı seslendirdi.Video kl..
Dünya

Yunanistan’da halk 42 günün ardından sokağa çıktı

6 Mayıs 2020
Yunanistan'da Kovid-19 salgını nedeniyle alınan sıkı tedbirler gevşetilerek hayatın normalleşmesi için ilk adım atıldı. Yunanistan'da yaşayanlar, geçen 42 günün ardından bugün yeniden sokağa çıktı.Ülkedeki berberler, kuaförler, spor mal..