• Anasayfa /
  • /
  • Galatasaray’dan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin açıklama

Galatasaray’dan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin açıklama

07 Mayıs 2020 22:29 Spor
Galatasaray’dan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin açıklama

Galatasaray, Başkan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin açıklama yayınladı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Başkan Cengiz’in başarılı bir beyin ameliyatı geçirdiği aktarıldı.

Galatasaray’ın konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, bugün geçirdiği başarılı bir beyin ameliyatının ardından yoğun bakıma alınmıştır ve bir süre müşahede altında tutulacaktır. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup gelişmelerle ilgili gerektiğinde bilgilendirme yapılacaktır.”

NE OLMUŞTU?

Mustafa Cengiz’in yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yapılan tetkik ve tahliller sonucunda bir dizi operasyon geçireceğini duyurulmuştu. Bu sabah saat 09.00’da da ameliyata alınan Başkan Mustafa Cengiz’in, 10 saat süren operasyon sonrası durumunun iyi olduğu ifade edilmişti.

TFF’DEN MUSTAFA CENGİZ İÇİN “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), beyin ameliyatı geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için “geçmiş olsun” mesajı yayımladı.

TFF’den yapılan açıklamada, “Galatasaray Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’in bugün başarılı bir ameliyat geçirdiğini öğrenmiş bulunuyoruz. Başkan Mustafa Cengiz’e ve Galatasaray camiasına bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Sayın Cengiz’in bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Bu Haberi Yorumlayın..

Yazar Gündemleri

Ali Murat İRAT

İnsan insanın yarasıdır

Enver AYSEVER

Hangi Diyanet, hangi laiklik?

Gündemde Son Dakika