• Anasayfa /
  • /
  • Kılıçdaroğlu’nun liderlerle bayramlaşmasındaki ilginç detay

Kılıçdaroğlu’nun liderlerle bayramlaşmasındaki ilginç detay

24 Mayıs 2020 17:13 Gündem
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Cumhurbaşkanları Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül’ün yanı sıra siyasi partilerin genel başkanlarını telefonla arayarak Ramazan Bayramı’nı kutladı. Kılıçdaroğlu, AKP'den ise TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı ile görüşürken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dahil, MHP'den de kimseyi aramadığı ifade edildi.
Kılıçdaroğlu’nun liderlerle bayramlaşmasındaki ilginç detay

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ı telefonla arayarak, Ramazan Bayramlarını kutladı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerine AKP TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı’yı araması ve MHP’den de kimseyle görüşmemesi dikkat çekti.

Bu Haberi Yorumlayın..