Müzisyen Selçuk Balcı koronavirüse yakalandı

03 Ekim 2020 09:54 Kültür Sanat
Karadenizli müzisyen Selçuk Balcı, koronavirüse yakalandı. Hafif halsizlik ve tat, koku almamak dışında hiç bir şikayetinin olmadığını belirten Balcı, doktorunun 5 günlük ilaç verdiğini ifade etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Balcı'ya, "Covid-19'a yakalanan kıymetli sanatçımız Selçuk Balcı'ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum" dedi.
Müzisyen Selçuk Balcı koronavirüse yakalandı

Karadenizli müzisyen Selçuk Balcı, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Balcı, Covid-19 Testim pozitif çıktı. Hafif halsizlik ve tat, koku almamak dışında hiç bir şikayetim yok. Doktorumuz hafif atlatacağımı belirtti 5 günlük bir tablet verdi. Telefonla çok konuşup kendini yorma da dedi” diyerek geçmiş olsun mesajı atanlara teşekkür etti.

Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da, Balcı’yla birlikte ‘Uzun ince bir yoldayım’ türküsünü söyledikleri videoyu paylaşarak, “Covid-19’a yakalanan kıymetli sanatçımız Selçuk Balcı’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. Sağlıklı günlerde yeniden türküler söyleyeceğiz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını önemle hatırlatıyorum” dedi.

Bu Haberi Yorumlayın..