14 Mayıs 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

İstanbul 21°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Süper Lig’de son 3 haftanın programı açıklandı

Süper Lig'de 40, 41 ve 42. hafta maç programları açıklandı. 40. haftadaki Galatasaray-Beşiktaş derbisi 8 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30'da oynanacak.

Süper Lig’de 40, 41 ve 42. haftanın programı belli oldu.

Ligin 40. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi, 8 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, son 3 haftada tamamı saat 20.30’da başlayacak maçların programı şöyle


8 Mayıs Cumartesi:

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Kazım Karabekir)
Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
Hes Kablo Kayserispor-Gaziantep (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
Çaykur Rizespor-Helenex Yeni Malatyaspor (Çaykur Didi)
Atakaş Hatayspor-Yukatel Denizlispor (Antakya Atatürk)
Fatih Karagümrük-Gençlerbirliği (Stat açıklanmadı)
Göztepe-İttifak Holding Konyaspor (Gürsel Aksel)
Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Medical Park)
MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)
Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)


11 Mayıs Salı:

Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bahçeşehir Okulları)
Kasımpaşa-MKE Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)
Medipol Başakşehir-Hes Kablo Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)
Gaziantep-Çaykur Rizespor (Kalyon)
Helenex Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya)
Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)
İttifak Holding Konyaspor-Trabzonspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
Yukatel Denizlispor-Galatasaray (Denizli Atatürk)
Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)
Beşiktaş-Fatih Karagümrük (Vodafone Park)


15 Mayıs Cumartesi:

MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)
Demir Grup Sivasspor-Kasımpaşa (Yeni 4 Eylül)
Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)
Atakaş Hatayspor-Gaziantep (Antakya Atatürk)
Fatih Karagümrük-Yukatel Denizlispor (Stat açıklanmadı)
Fraport TAV Antalyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Antalya)
Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park)
Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)
Hes Kablo Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
Galatasaray-Helenex Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Formula 1’de ‘sprint yarışları’ dönemi başlıyor

HIZLI YORUM YAP